Witamy na platformie cyfrowej Kompetencje dla Pracy!

Platforma cyfrowa Kompetencje dla Pracy to narzędzie umożliwiające realizację kursów w formule e-learningowej, korzystające z nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 15 kursów e-learningowych, których skuteczne ukończenie zostanie poświadczone właściwym certyfikatem. Kursy skierowane są do osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. Zostały one przygotowane przez profesjonalnych szkoleniowców oraz specjalistów konkretnych obszarów rozwoju zawodowego, poruszanych w poszczególnych materiałach. Rozwiązanie jest w całości dedykowane ścieżkom e-learningowym z zakresu tzw. kompetencji miękkich oraz kompetencji przyszłości pracownika.

Platforma cyfrowa została stworzona w ramach projektu pilotażowego Kompetencje dla pracy – doskonalenie kluczowych umiejętności miękkich i kompetencji przyszłości z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi edukacyjnych, umożliwiających przekazywanie wiedzy i umiejętności na odległość. Projekt dofinansowany ze środków rezerwy Funduszu Pracy realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w partnerstwie z Fundacją Nauka Biznes. Całkowita wartość projektu wynosi 3 288 000 zł, natomiast wartość dofinansowania to 3 205 000 zł.

Grafika symbolizująca wypełnianie kursu.

Wybierz odpowiedni Kurs

Naraz możesz uczyć się tylko w jednym Kursie. Oczywiście zapamiętamy Twoje postępy jeśli będziesz zmieniał Kursy.

Ucz się małymi partiami

Starannie ułożyliśmy Kursy dzieląc je na małe kroki, których zaliczenie zajmie Ci nie więcej niż godzinę.

Rozwiązuj Zadania i Testy

W trakcie nauki będziesz rozwiązywał testy i praktyczne zadania, które pomogą Ci przyswoić wiedzę.

Zdobądź Certyfikat i Pracę

Po ukończeniu Kursu i pozytywnym zaliczeniu testu wiedzy otrzymasz Certyfikat, który będziesz mógł dołączyć do CV, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

Wszystkie kursy